MENU

Oprava úniku (netěsnosti) na přírubě těsnicím prstencem

oprava-unik-prirube-prirubovy-tesnici-prsteneclogo-plidcoPřírubový těsnící prstenec PLIDCO® Flange+Repair Ring slouží k utěsnění úniků na přírubových spojích. Prstenec má montážní systém Girder Rings, který drží obvodové těsnění na místě a tím dokonale utěsní přírubový spoj po celém obvodu.

Přírubový těsnící prstenec PLIDCO® Flange+Repair Ring se standardně vyrábí pro příruby od DN15 do DN300 a pro tlakové třídy od PN20 až po PN100.

Standardní teplota použití je do max + 371 ° C.

Větší průměry prstenců, resp. těsnění na vyšší tlaky nebo vyšší teploty se dodávají na zvláštní objednávku. K dispozici je široký výběr těsnění a těsnicích tmelů, které zatěsnit celý přírubový spoj i se šrouby na různorodých produktech i při vysokých teplotách.

Oprava je velmi rychlá, bez žádného vrtání do přírub, čímž se neničí původní materiál, a tak postačuje při nejbližší odstávce potrubí prstenec demontovat, vyměnit těsnění na přírubě a opětovně spustit potrubí do provozu. Po nainstalování prstence na přírubový spoj se přes plnící ventily natiskne plnicí pistolí těsnicí tmel do mezi prostoru prstence a přírubového spoje, který vytěsní netěsnost a zamezí úniku média.

V případě, že nebyl prstenec přivařen na potrubí, je možné jej po demontáži obnovit (z repasovat) a uložit do skladu pro opakované použití.

více informací
Neváhejte nás kontaktovat:
Pro více informací, zašlete nám prosím e-mail a náš kolega se Vám obratem ozve. Předem srdečně děkujeme.
Tato webstránka používá pouze základní, funkční soubory cookies. Více informací najdete zde.
OK